niedziela, 18 maja 2008

Zestaw do scrapbookingu/ Digital scrapbooking kit

Za oknem robi się coraz bardziej kolorowo co sprzyja robieniu zdjęć, które później można wykorzystać w skrapach. Jako, że gotowych zestawów do skrapów nigdy nie za wiele dlatego dzielimy się z Wami tym bardzo pstrokatym zestawem. Znajdziecie w nim pare papierów, kalke, sznurki papierowe i pędzle kwiatowe.

It is getting more and more colorful outside and this is a great opportunity to take photos for your scrapbooking. As there are never enough kits for digital scrapbooking we would like to share with you this very motley kit. You will find in few papers, tracing paper, paper strings and floral Photoshop brushes.
























Ten zestaw jest przeznaczony wyłącznie do użytku prywatnego. Proszę o nie zamieszczanie linku do niego w innych miejscach w sieci, a gdybyś miał/miała ochotę proszę podac link do naszego bloga. Jeśli zestaw Ci się spodobał i wykorzystasz go w swoich pracach- będzie nam miło gdy podzielisz się z nami pokazując je, my umieścimy je u nas!Miłej zabawy!

Please note, that this kit is for personal use only! Do not hotlink it on any other sites; if you'd like to share this kit please provide a link to House Of Art blog. We encourage you to show us your works with this digi kit and we`ll show them on our blog! Have fun!

1 komentarz:

Maria pisze...

Thank you! Your blog post will be advertised on the DigiFree Digital Scrapbooking Freebie search engine today.